You are viewing a single comment's thread from:RE: Organic Mango with lots of loveView the full contextView the direct parentsanjeevm (76)in WE ARE MOVING • 3 years ago Ya, they sold at a cost of 250000 INR per kg :)
T.T there goes my dream of eating one someday, unless i go millonaire T.T
You can plant one tree and become a millionaire :)
I guess those are really hard to actually birth and grow :S sadly.