One kilo for 2$? That’s so cheap. I never buy it but I know from my friend is around 8 to 10$ dollars for one kilo.
You are viewing a single comment's thread from:
One kilo for 2$? That’s so cheap. I never buy it but I know from my friend is around 8 to 10$ dollars for one kilo.