I read that again....And I spake engwish.....My goodness, let me try this again.
Imagine buying 274 $LEO a day for an entire year...Right now, that would cost 5800 Hive or so....Wonder how much it would be worth 12 months from now?
I read that again....And I spake engwish.....My goodness, let me try this again.
Imagine buying 274 $LEO a day for an entire year...Right now, that would cost 5800 Hive or so....Wonder how much it would be worth 12 months from now?