hell no lol it's literally the worst part. usually prep centers cost about $2 per unit. still huge profit room.
You are viewing a single comment's thread from:
hell no lol it's literally the worst part. usually prep centers cost about $2 per unit. still huge profit room.
Definitely not a big expense! Leaves time to focus on finding those gems to make profit 👌
yep, a way to buy back my time and sanity