People with dietary restrictions pay a lot more to eat "normal"
YEP. Sincerely, Allergy Man 😂ðŸ˜
My half gallon of milk costs around $5 on average. Quart of yogurt about the same.
Can anyone guess what it is??? LOLOL
There are no bananas in the banana basket! LOL
Honestly I don't think I've ever seen Halos here. I've bought Cuties several times. I recognize the name though, so maybe I've seen them but just didn't buy them at the time...
hehehe yeah Halos are strangely tasteless to me!!! hahaha but they still get purchased! LOL
and isn't that the funniest picture ever??? bananas of all the silly things.
who didn't notice that??? LOLOL
guess how much i paid for milk at one point...
$16 a gallon! LOLOL
another story for another time! hahahahahaha
and cuties... FOR THE WIN!