Sort:  

We sell them by the pound. We take them to a Amish family who have a machine that hulls them they they pay $0.14 cents a pound for them.

.14 a pound? How many pounds do you think you find?

Posted using Partiko Android

We got 11,000 lbs last year. About 3,000 so far this year