You are viewing a single comment's thread from:RE: 아이스크림 먹고 싶다View the full contextairbnb-kr (54)in #vjvjvj • 6 years ago 같이나누고파아후매일그대와아 2-3만원 비싼편입니다. 중국산은 4L대 5만원 안밖으로
와하하하하하하하
가정에도소화기가필요해