yep so whatever I order would go straight to them, they handle label and shipping to Amazon. All I do at that point is order and list
You are viewing a single comment's thread from:
yep so whatever I order would go straight to them, they handle label and shipping to Amazon. All I do at that point is order and list
aah..That's cool. I'm guessing you won't be missing handling & shipping books by then! 😀
hell no lol it's literally the worst part. usually prep centers cost about $2 per unit. still huge profit room.
Definitely not a big expense! Leaves time to focus on finding those gems to make profit 👌
yep, a way to buy back my time and sanity