Its cheaper and healthier :P
Yes! The Protein Kitchen is good, but pricey! :D
Its amazing!
I think I got the cost down to around $0.5 per bar instead of the $3 per bar from The Protein Kitchen :D
Its cheaper and healthier :P
Yes! The Protein Kitchen is good, but pricey! :D
Its amazing!
I think I got the cost down to around $0.5 per bar instead of the $3 per bar from The Protein Kitchen :D
That's was a great deal for the cost 👌👌👌😋😋